Fox TV'de yayınlanan herkesin merakla takip ettiği dizi oyuncularının gerçek isimleri

1. Alper Eren rolünü oynayan oyuncu Kadir Doğulu

Alper Eren rolünü oynayan oyuncu Kadir Doğulu

Alper, Berna ile evli ve Çiçek adında bir kızı vardır. 35 yaşında olan Alper bir restoran işletmektedir.

2. Leyla Aydın rolünü oynayan oyuncu Seda Bakan

Leyla Aydın rolünü oynayan oyuncu  Seda Bakan

Leyla uzun zaman üvey evlat gibi davranılmış bir kadındır. Babasına olan kızgınlığından dolayı yanlış bir ilişki yaşar ve bir çocuk sahibi olur. Rüzgar adındaki oğlu ile hayata tutunmaya çalışır.3. Canan Güngör rolünü oynayan oyuncu Dolunay Soysert

Canan Güngör rolünü oynayan oyuncu Dolunay Soysert

Hayatını işine adayan başarılı idealist bir iş kadınıdır. Her yaptığı işi titizlikle yapan ve her şeyin en ince ayrıntısına kadar değerlendiren biri olan Canan karakteri için aile bir anlam ifade etmemektedir.

4. Haşmet Tuğcu rolünü oynayan oyuncu Mustafa Üstündağ

Haşmet Tuğcu rolünü oynayan oyuncu Mustafa Üstündağ

İstanbullu olan Haşmet okulu bitirdikten sonra hızla yükselen ve aslında karanlık yüzü olan, bu karanlık yüzünü saklayan birisidir. Leyla'ya il görüşte aşık olur ve bu karanlık yüzünü Leyla öğrenmesin diye elinden geleni yapar. 

5. Ayla Aydın rolünü oynayan oyuncu Mahperi Mertoğlu

Ayla Aydın  rolünü oynayan oyuncu Mahperi Mertoğlu

Salih'in ikinci eşi ve Leyla'nın da üvey annesidir. Leyla'ya zorluklar çektiren, anlayışsız, dedikoducu, gözü yükseklerde olan hırslı bir kadındır.

6. Berna Eren rolünü oynayan oyuncu Aslı Orcan

Berna Eren rolünü oynayan oyuncu Aslı Orcan

Alper'in karısı olan Berna Çiçek'in annesidir. Onur ile yasak aşk yaşamaktadır. Alper'i sürekli suçlamakta ve bir bahane bulup kavga çıkarmayı başaran bir karakteridir.

7. Salih Aydın rolünü oynayan oyuncu Kadir Çermik

Salih Aydın rolünü oynayan oyuncu Kadir Çermik

Canan'nın eski kocası ve Leyla'nın babası olan Salih gençlik yıllarında Haşmet ile arkadaşlık yapmıştır. Haşmet'in gizli illegal işlerini birlikte yapar. Yönlendirilmeye müsait sert bir mizacı vardır.

8. Burak Tuğcu rolünü oynayan oyuncu Emir Çubukçu

Burak Tuğcu rolünü oynayan oyuncu Emir Çubukçu

Amerika'da iyi bir eğitim yapan ve Türkiye'ye dönüş yapan bir karakteri canlandıran Burak Haşmet'in ise yeğenidir. Ailesinin zenginliğine göre oldukça olgun bir kişiliğe sahiptir.

9. Onur Bozan rolünü oynayan oyuncu Cemil Büyükdöğerli

Onur Bozan rolünü oynayan oyuncu Cemil Büyükdöğerli

Dolandırıcı bir karakteri canlandıran Onur Alper, Engin ve Berna'nın üniversiteden arkadaşıdır. Hem en yakın arkadaşı Alper'i dolandırıyor bununla da yetinmeyip eşi Berna ile yasak bir ilişki yaşıyor.

10. Hakverdi Aydın Bahadır Vatanoğlu

Hakverdi Aydın Bahadır Vatanoğlu

Almanya'da hayata tutunmaya çalışan bir karakteri canlandıran Hakverdi Salih'in ikinci eşi Ayla'nın oğludur. Çok zeki olmayan bu karakter hiç bir şeyden korkmayan fazla cesareti olan bir karakteri canlandırmaktadır.

11. Ezgi Güneş rolünü oynayan oyuncu Mine Kılıç

Ezgi Güneş rolünü oynayan oyuncu Mine Kılıç

Leyla'nın en yakın arkadaşını canlandırmaktadır. Almanya'dan ve okuldan en yakın arkadaşı olan Ezgi Leyla ile arkadaşlığını hiç koparmamıştır.

12. Çiçek Eren rolünü oynayan oyuncu Lavinya Ünlüer

Çiçek Eren rolünü oynayan oyuncu Lavinya Ünlüer

Çiçek rolünü oynayan Lavinya Ünlüler Alper ve Berna'nın çocuğunu canlandırmaktadır. Akıllı ve sevimli bir çocuğu canlandırmaktadır.

13. Eylül Eren rolünü oynayan oyuncu İlayda Alişan

Eylül Eren rolünü oynayan oyuncu İlayda Alişan

Alper'in büyük yeğenini canlandıran Eylül karakteri 19 yaşındadır ve genç yaşta anne ve babasını kaybetmiştir. Sorunlu kız profili oynayan genç oyuncu kardeşi ile birlikte Alper'in yanında kalacaktır. Evde sorunlar çıkarmaya devam edecektir.

14. Mercan Eren rolünü oynayan oyuncu Naz Sayıner

Mercan Eren rolünü oynayan oyuncu Naz Sayıner

Alper'in küçük yeğeni olan 15 yaşında sempatik ve duygularını içine atan bir karakteri canlandıran bir oyuncudur. Kitapların içinde yaşamayı seven bu karakter ablası Eylül'e benzemeyen sakin ve anlayışlı bir karakteri vardır.Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları