Amir Khan yaşı ilerledikçe gençleşen bir oyuncu. Khan çok farklı senaryolarla hem kendi ülkesinde hem de tüm dünyada başarılarını ispatlamayı başardı. Bu yıl ise beklenen filmi yakında Hindistan'da vizyona girecek. Filmi adı ise Secret Superstar.

Secret Super Filminin Konusu

Amir Khan'ın son filmi olan Secret Superstar yani gizli süper star filminin konusu; Amir Khan öz güveni yüksek bir şarkıcı, gitarı ile şarkı söyleyen bir kızın internette yayılan videolarında kızı görüp başarılı bir şarkıcı olacağını düşünüp kızı bulmaya çalışıyor.Gitarı olan genç bir kız, hayalindeki ünlü şarkıcı olma isteği için hayaller kurarken "zalım" baba bu hayalleri engellemeye çalışıyor.

Ama kız hayallerinden vazgeçecek değildir. Şarkılarını youtube'da yayınlamaya karar verir. Tanınmamak için sadece gözleri açık kalacak şekilde bir elbise giyer ve bu elbise ile şarkılarını söyleyip, youtube'da kanalına yükler.

Şarkıcımız bu kızı bulmak için çalışmalar başlar ve bu konu üzerine gelişen olaylar ile ilgili hoş bir film.

17 Ekim’de Hindistan’da gösterime girecek olan gizli süper star yakında Türkiye'ye de yakında geleceği belirtiliyor.Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları