Tv 8 ekranlarında hafta içi her sabah 8.45’te yayınlanmaya başlayıp 11.30’a kadar devam eden magazin olaylarının yorumlandığı program Aramızda Kalmasın’da sürpriz iki ayrılık yaşandı.

Aramızda Kalmasın isimli programın moderatörlüğünü ünlü oyuncu ve sunucu Jess Molha üstleniyor. 

Sunucuya 20 Ocak 2017 tarihine kadar Funda Özkalyoncuoğlu ve Sena Keçeli yorumlarıyla eşlik ediyordu. 

Programda her şey normal gibi görünürken Tv 8 ekibinden şok edici bir açıklama geldi. Aramızda Kalmasın isimli programdan ünlü sunucular Funda Özkalyoncuoğlu ve Özge Keçeli’nin ayrıldığı bildirildi. Funda Özkalyoncuoğlu, geçtiğimiz günlerde imza attığı gaf ile çok konuşulmuştu. Ünlü sunucu Sabahattin Ali’nin ölümsüz eseri Kürk Mantolu Madonna’nın filminin çekileceğini duyurmuş ve ardından kitabı okuduğunu söylemişti. 

Ancak kitabı okumadığı bir sonraki cümlesi ile ortaya çıkmıştı. Kitapta adı geçen Madonna’nın ABD’li şarkıcı Madonna olduğunu ve onun hayatının anlatıldığını iddia etmişti. 

Çok geçmeden programın moderatörü Jess Molha, Funda Özkalyoncuoğlu’nu uyarsa da iş işten geçmişti. Canlı yayınlanan programda bu bölümü tüm izleyiciler görmüş ve bu sahne sosyal medyada da çığ gibi büyümüştü. 

Funda Özkalyoncu yaptığı gaftan sonra oldukça çok eleştirilmişti. Kendisini savunurken de kitabın sayesinde konuşulmaya başlandığını söyleyerek çok tepki çekmişti. 

Kanal ekibi ve sunucular tarafından programdan neden ayrıldıkları ile ilgili açıklama yapılmazken bu durumun Funda Özkalyoncu’nun ayrılmasında etkili olabileceği konuşuluyor. 

Aramızda Kalmasın yarışmasında geçtiğimiz sezon Deniz Akkaya da yorumcu olarak bulunuyordu. Ancak Akkaya, Star Tv ile anlaşarak orada program yapmaya başlamıştı. 

Özge Keçeli ve Funda Özkalyoncu’nun başka bir program yapıp yapmayacağı henüz bilinmiyor.  

Aramızda Kalmasın’dan giden sunucuların yerine ise Hakan Ural ve eski Survivor yarışmacısı olan Duygu Çetinkaya geldi. 

İkilin programın eski başarısını geçip geçmeyeceği henüz bilinmezken programın önümüzdeki günlerde nasıl geçeceği de oldukça merak ediliyor.

Magazin yorumu yapılan programlarda meydana gelen depremler bu sıralar oldukça artmaya başladı. 

Mesut Yar ve ardından Deniz Akkaya’nın Star Tv’deki Duymayan Kalmasın’dan ayrılmasının ardından Kanal D’de yayınlanan Renkli Sayfalar’dan da ayrılık haberi gelmişti. 

Ünlü sunucular Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel Salt Şubat ayı itibari ile programdan ayrılacaklarını duyurmuşlardı. 

Ünlü sunucuların programın formatının değiştirilmesine tepki duydukları belirtilmişti. 

Magazin programlarındaki en son ayrılık da Aramızda Kalmasın’da yaşandı. Magazin programlarındaki bu değişiklikler büyük bir sorun olup olmadığı sorusunu da akıllara getirdi. 

Ancak kanal yöneticileri konu ile ilgili açıklama yapmadı. Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları