Kanal D ekranlarında uzun süredir yayınlanan ve fenomen haline gelen dizi Arka Sokaklar’ın yayınlanan son bölümünde beklenmeyen bir ayrılık yaşandı.

Dizide Pınar karakterine can veren İpek Yaylacıoğlu diziden acı bir son ile ayrıldı.

Arka Sokaklar dizisinin baş rollerinde Zafer Ergin, Özgür Ozan, Şevket Çoruh, Alp Korkmaz, Oya Akar, Ozan Çobanoğlu gibi birbirinden ünlü isimler yer alıyor. 

Dizinin ilk sezonlarında Rıza Baba’nın kızı olan Pınar rolünde Pınar Aydın rol alıyordu. 

Ancak daha sonra Akademi Türkiye isimli yarışma sayesinde adını duyuran oyuncu dizideki sahnelerinin azaldığını söyleyerek diziden ayrılmıştı. 

Pınar Aydın’dan boşalan Pınar koltuğuna ise İpek Yaylacıoğlu getirilmişti.9 sezondur Arka Sokaklar dizisinde yer alan oyuncu set saatlerinin uzun olması, hiç ara vermeden diziye devam etmesi gibi sorunlar nedeniyle diziden ayrıldı. 

Dizideki son bölümü birçok insanı göz yaşına boğan İpek Yaylacıoğlu, diziden ayrılmasının ardından hemen bir başka dizide yer almayacak. 

Ünlü oyuncu, kendisini çok yoran dizi setlerinden bir süre uzak kalacak gibi görünüyor. 

Arka Sokaklar dizisinin son bölümünde hamile olduğu öğrenilen ve eşi komiser Ali’nin aracını kullanan Pınar, kendilerine yapılan bir suikaste maruz kalmıştı. 

Dizide daha önce de birçok karakter ölümle burun buruna gelmiş ancak daha sonra dizide yer almaya devam etmişti. 

Bu nedenle Pınar karakterinin diziden ayrılmayacağı düşünülse de ünlü oyuncu diziden ayrıldı.Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları