Kanal D ekranlarının en uzun soluklu dizisi olan Arka Sokaklar dizisinde sular durulmuyor.

Kemik kadrosu senelerdir değişmeyen dizide son zamanlarda büyük bir ayrılık yaşanacağı söyleniyor.

Arka Sokaklar dizisi yayınlanmaya başladığı günden itibaren dizide Mesut komiseri canlandıran Şevket Çoruh, dizide birçok aksilikle baş etmiş ve rol almaya devam etmişti. 

Dizinin en sevilen oyuncularından birisi olan Şevket Çoruh ile ilgili büyük bir iddia ortaya atıldı.Şevket Çoruh, yeni anayasaya evet ya da hayır oyu kullanılacak olan referandumda “hayır” oyunu açıkladığı için Kanal D ekranlarındaki işine son verilen İrfan Değirmenci’ye sahip çıktı. 

Kanal D yönetimi tarafından habercilikte tarafsızlığın önemi vurgulanmış ve tarafsız kalmadığı için ünlü spikerin işine son verildiği belirtilmişti. 

Şevket Çoruh da İrfan Değirmenci gibi oyunun hayır olacağını açıklayarak “Beni de kovun!” cümlesiyle tepkisini Kanal D ekibine gösterdi. 

Kanal D ekibi tarafından duruma henüz yorum yapılmazken ünlü oyuncunun dizinin ilerdeki bölümlerinde diziden ayrılabileceği konuşulmaya başlandı. 

Arka Sokaklar dizisinin yayınlanan son bölümünde Pınar karakterine can veren İpek Yaylacıoğlu’nun da diziden ayrılacağı konuşulmuş ancak ünlü isim ile ilgili bilgiler netleşmemişti. 

Son gelişmeler sonrasında ise İpek Yaylacıoğlu’nun dizide kalacağı, Mesut komiserin ise kanal ile anlaşmaya varamadığı takdirde diziden ayrılacağı söyleniyor. 

Ancak konu ile ilgili detaylı açıklama kanal tarafından da Şevket Çoruh tarafından da yapılmadı.Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları