Show Tv ekranlarında yayınlanan ve ilk yayınlandığı bölümleriyle fenomen hale gelen Aşk Laftan Anlamaz dizi final mi yapıyor?

Ünlü dizide yolunda gitmeyen şey ne?

Cumartesi akşamları yayınlanan Aşk Laftan Anlamaz dizisi, ilk yayınlandığı zamanlarda kendisine yayın günü olarak Çarşamba akşamlarını belirlemişti. 

Ancak daha sonra Diriliş Ertuğrul ile girdiği reyting yarışlarından her defasında yenik ayrılan dizinin günü değiştirilmişti. 

Sonrasında ise dizinin reytinglerinde büyük bir artış olmuş ve dizi yerini sağlamlaştırmıştı.Ancak geçtiğimiz günlerde dizi ile ilgili önemli bir iddia ortaya atıldı. 

Aşk Laftan Anlamaz dizisinin düşen reytingleri ile birlikte finale doğru yaklaştığı iddia edildi. 

Ayrıca dizide senaryo tıkanması yaşanınca dizinin sevenleri de diziyi izlemeyi bırakmaya başladı. 

En başlarda büyük bir heyecanla diziyi takip eden izleyiciler artık diziye eskisi kadar bağlı kalmadı ve reytinglerde düşüş yaşandı. 

Bunun yanı sıra Cumartesi akşamları Tv 8 ekranlarında yayınlanan Survivor isimli yarışma programının güçlü izleyici kitlesi Aşk Laftan Anlamaz’ı geride bıraktı. 

Bu olumsuzluklara maruz kalan dizide konuyu hareketlendirmek için yeni çabalara girişilse de başarılı olmakta zorlanıldı.

Reytingleri düşmeye başlayan dizi, Bülent Emrah Parlak’ı kadrosuna dahil etti. 

Çok Güzel Hareketler Bunlar isimli skeçlerin yayınlandığı program ile kendisini geniş çevrelere tanıtma fırsatı bulan Bülent Emrah Parlak’ın da diziye büyük bir etkisi olmayınca dizi için final söylentileri arttı. Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları