“En güzel yemekleri ben yaparım” diyen 5 erkek-5 kadın yarışmacının kıyasıya mücadelesine sahne olan yarışma programının çekimlerinin nerede yapıldığı merak edilen konular arasında.

ATV’nin Karavan Programı Nerede Çekiliyor? 

Tabi bir hayli sevilen programla ilgili ayrıntıların bilinmesine programın kendisi kadar önem arz ediyor. Özellikle programın hayran kitlesi bu konulara dikkat ediyor. Programın saati, günü, nerede çekildiği, sunucuları, yarışmacılar hakkında bilgiler vs hemen hemen her konu hayranların dikkatinden kaçmıyor. 

Zuzumaru.com ekibi olarak sizler için bu konulara mercek tutmak istedik. Yapımı ilgi ile takip eden kullanıcıların, sosyal medyada programın nerede çekildiğine dair sorular sorduğuna tanık olduk. Bu soruların yanıtlarını sizler için araştırdık. ATV’nin “Karavan” Programı Nerede Çekiliyor? Çekimler Hangi Semtte Yapılıyor? 

Atv’nin yeni sezon yapımlarından olan Karavan Programı yayınlandığı ilk günden beri ilgiyle izlenen programlar arasında gösteriliyor. “En güzel yemekleri ben yaparım” diyen 5 erkek-5 kadın yarışmacının kıyasıya mücadelesine sahne olan yarışma programı sevilen programlar arasına girmeye başladı. Yapımcılığını D&D MEDYA/ Yakup Delikara ve Hümeyra Daşdan’ın yaptığı ve sunuculuğunu da Eda Taşpınar’ın gerçekleştirdiği yapım hafta içi her gün 13:40’ta ATV ekranlarında izleyicisi ile buluşuyor. 

ATV'nin Yemek Programı “Karavan” Nerede Çekiliyor? 

Atv’nin sevilen programı “Karavan”ın İstanbul’da çekildiği bilinmekte. Çekimlerin İstanbul’un çeşitli semtlerinde devam ediyor. Özellikle Kadıköy ve Eminönü taraflarında devam eden çekimler genel itibari ile bu alanda devam etmekte. Bu semtlerin sosyal, ekonomik ve ulaşım yönünden programın konseptine uygun olduğunu düşünen program yapımcıları bu semtleri öncelikli tercihi olarak öne almışlar. İlerleyen zamanlarda çekim yerleri değişir mi bilinmez ama siz değerli ziyaretçilerimiz için konunun takipçisi olacağız.Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları