Beyaz Show 2017 yılında sezon finalini ne zaman yapacak? Beyaz Show sezon finali tarihi ne zaman?

Kanal D ekranlarının sevilen programı Beyaz Show, sezon finali yapmaya hazırlanıyor. Beyaz Show aslında 9 Haziran 2017 Cuma akşamı sezon finali yapmaya hazırlanıyordu. 

Ancak ülkemizde yaşanan helikopter kazası ve 13 şehit haberinden sonra hazır olan sezon finali bölümünün ertelenmesine karar verildi.Uzun yıllardır Beyazıt Öztürk’ün hazırlayıp sunduğu Beyaz Show, bu sezonu da bitirmeye hazırlanıyor. 

Eskiden canlı olarak yayınlanan dizi, bir protesto sonrasında zor günler yaşamıştı. Bu nedenle bir süre yayınlanmayan program izleyicilerin yoğun isteği nedeniyle tekrar başlatıldı. 

Program, yurt dışında ve yurt içinde farklı şehirlerde yapılmaya başlandı. Böylece seyirci Beyaz Show’a değil, Beyaz Show seyirciye gidiyordu. Ayrıca program eskiden olduğu gibi her Cuma değil iki haftada bir yayınlanıyordu.

Beyaz Show’u çok seven izleyicileri bu durum nedeniyle kanala onlarca telefon açtı. Beyaz Show, eskiden olduğu gibi her hafta yayınlanmaya başladı. 

Ayrıca Beyaz Show eski stüdyosuna da geri döndü.

Beyaz Show, 9 Haziranda yapmayı planladığı sezon finalini 16 Haziran Cuma akşamına erteledi. 

Ülkemizde yaşanan üzücü olaylarda hassas olduğu bilinen Beyazıt Öztürk, yeni bölüm hazır olmasına rağmen sezon finalinin olduğu bölümün 16 Haziran’da ekranlarda olmasını talep etti ve kanal yönetimi de durumu onayladı.Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları