Star Tv ekranlarında yepyeni bir dizi seyircisi ile buluşmak için gün sayıyor.

Star Tv, Börü isimli dizi için Alper Çağlar ile anlaşma sağlandı.

Sinemalarda vizyona girdiği ilk gün izlenme rekorları kırmış olan Dağ isimli filmin yapımcısı Alper Çağlar, aynı tarzda bir diziyi izleyici ile buluşturacak. 

Börü dizisi yalnızca 6 bölüm sürecek. Yabancı dizi formatında olacak olan Börü dizisinin yayın süresi de 1 saat olacak.Uzun zamandır dizilerin süresinin çok uzun olduğu ile ilgili tartışmalar sürüyordu. Yapımcılar ve oyuncular dizilerin süresini kısaltmak isterken kanallar bu fikre karşı çıkıyordu. 

Hazırlıkları süren Börü dizisi de dizi sektöründe bu anlamda büyük bir çığır açacak gibi görünüyor. 

Börü dizisinde Polis Özel Harekat(PÖH)’ın başından geçen olaylar anlatılacak. 

Özel olarak oluşturulan bir timin yaşadığı bir olay sonrasında intikamını almak için ettiği yemin ve sonrasında gelişen olaylar izleyiciyi de derinden sarsacak. 

Heyecan, gerilim ve aksiyonun eksik olmayacağı diziden yapımcıların beklentisi de oldukça büyük.

Börü dizisinin cast çalışmaları devam ederken dizide Alper Çağlar’ın yapımcılığını yaptığı Dağ isimli sinema filminde rol alan oyuncuların da rol alabileceği iddia ediliyor. 

Filmdeki oyunculuk performansları ile büyük alkış toplayan oyuncular, dizinin çekildiği dönemde başka bir projede yer almıyorlarsa 6 bölümlük dizide de rol alacaklar gibi görünüyor. Dizi ile ilgili tüm bilgiler için bizi takipte kalın!Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları