Star Tv ekranlarında hafta içi her sabah saat 9.45’te yayınlanan magazin programı Duymayan Kalmasın’da geçtiğimiz günlerde büyük bir şok yaşandı. Deniz Akkaya programdan ayrıldığını açıkladı. Deniz Akkaya’nın severek sunuculuğunu yaptığı programdan neden ayrıldığı ise merak konusu oldu.

Deniz Akkaya, Seren Serengil ve Mesut Yar’ın birlikte sunmaya başladığı, magazin olaylarının açıklandığı ve yorumlandığı program olan Duymayan Kalmasın’dan Mesut Yar uzun bir süre önce ayrılmıştı. Mesut Yar’ın programdan ayrılmasının şoku yeni atlatılırken Deniz Akkaya da programdan ayrıldığını açıkladı.Deniz Akkaya programdan ayrılma nedenini sosyal medya üzerinden takipçileri ile paylaştı. Programın formatından ve işleniş şeklinden rahatsız olduğunu belirten ünlü sunucu programdan geçtiğimiz günlerde ayrılan Mesut Yar ile aynı nedenlerden dolayı programı bıraktığını söyledi. Mesut Yar, Duymayan Kalmasın programı için kötü bir gidişat olduğunu söylemişti.

Joker yapım tarafından yapımcılığı üstlenilen Duymayan Kalmasın programının ünlü sunucusu Deniz Akkaya sosyal medya hesabında yaptığı açıklamada ayrıca ülkenin gündemindeki terör belası nedeniyle bu tarz haberleri sunmak istemediğini de belirtti. 

Deniz Akkaya’nın magazin programları konusundaki tecrübe ve bilgisi Duymayan Kalmasın’dan önce Tv8 ekranlarında yer alan Aramızda Kalmasın programına dayanıyordu. Aramızda Kalmasın programında Jess Molho ve Funda Özkalyoncu ile birlikte yine aynı günlerde ve aynı saatte magazin programı sunan Deniz Akkaya,  programdan ayrılarak Star Tv’yle anlaşmıştı. Ancak ünlü sunucunun yüzü bu programda da gülmedi. Uzun süre emek verdiği programdan bir anda ayrılma kararı aldı. 

Duymayan Kalmasın programında tek başına kalan Seren Serengil ise Deniz Akkaya’nın ayrılmasının ardından derin bir üzüntü duyduğunu açıklarken yeni partneriyle de fotoğraf paylaştı. Seren Serengil’in yeni partneri Cengiz Semercioğlu oldu.

Cengiz Semercioğlu Kimdir?

1988 yılında gazeteciliğe başlayan Cengiz Semercioğlu, Hürriyet gazetesindeki yazılarının ardından Star haber ve Star gazetesi için haberleri kaleme aldı. Daha sonra Cine 5 ekranlarında Başka Yerde Yok isimli televizyon programını sunan ünlü gazeteci, CNN Türk ve Star Tv’de program sunmaya devam etti. En son ise Tv 8’de yayınlanan İki Laf Edelim isimli programı sunmuştu. 

Cengiz Semercioğlu’nun başarılı sunuculuk deneyimleri bulunsa da Seren Serengil ile Deniz Akkaya’nın birlikte emek verdiği programda izleyici tarafından sevilip sevilmeyeceği merak konusu oldu. Programa başlayan Cengiz Semercioğlu, ilk bölümlerde sevilmiş gibi görünse de programın reytinglerde kaçıncı sırada olacağı henüz bilinmiyor.  

Duymayan Kalmasın hafta içi her gün Star Tv ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor!Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları