Özellikle gerçek dışı ve bilim kurgu kategorisinde yer almakta olan içerikleri izlemeyi seviyorsanız Doctor Who dizisi tüm beklentilerinizi karşılayacak bir senaryo ile uzun zamandan beri izleyici ile buluşmaya devam ediyor.

 Her bölümde birbirinden bağımsız farklı konular işlendiği için Doctor Who dizisini düzenli olarak takip etmiyor olsanız bile herhangi bir bölümünü izlediğiniz zaman oldukça sıradışı bir macera içerisinde kendinizi bulma ihtimaliniz oldukça yüksek. Dizi içerisinde yer almakta olan doktor, sahip olduğu telefon kulübesi şeklindeki uzay gemisi sayesinde zamanda yolculuk yapar ve bu yolculuk sırasında ilk bölümden itibaren kendisine yardımcı olacak bir kadını da beraberinde götürür. Bu keyifli macera içerisinde yer almaya başlayan iki kafadar gün geçtikçe çok daha karmaşık durumlar ile karşı karşıya kalsa da her seferinde mümkün olduğu kadar az hasar alarak problem yaşadıkları durumlardan kurtulmaya çalışırlar. 

Gerçek dışı durumlar oldukça fazla bulunduğu için dizi içerisinde yer almakta olan bilgisayar efekti sayısının da fazla olduğunu söyleyebiliriz. Fakat bahsetmiş olduğumuz bu efektler oldukça profesyonel kişiler tarafından uyguladığı için herhangi bir problem meydana çıkarmıyor. Eğer siz de bu keyifli macera içerisinde yer almak istiyorsanız daha fazla beklemeyin ve internet üzerinde yer almakta olan bölümlerini izlemeye hızlı bir şekilde başlayın.

Doctor Who ile her yeni bölümde bambaşka bir macera ve seyahate hazırlıklı olun. Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları