Deniz Çakır ve Oktay Kaynarca Aşkı Yeniden Mi Alevlendi?

Eski sevgilisi Oktay Kaynarca ile yaptığı paylaşımla yeniden ilişkiye başladıkları yorumlarına yol açan Deniz Çakır, ‘Çocuk muyum da instagram’dan mesaj vereyim’diyerek söylentileri sonlandırdı.

Geçtiğimiz günlerde Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın Meryem’i Deniz Çakır,  rol arkadaşı ve eski sevgilisi Oktay Kaynarca’yla fotoğrafını  ‘Akşama bekleriz’ notu ile instagram hesabından paylaştı.‘Yeniden Aşk Alevleniyor Mu?’

2016 Temmuz ayında sona eren ve küllenen Oktay Kaynarca-Deniz Çakır  aşkı  Deniz Çakır’ın bu paylaşımı ile yeniden mi alevleniyor? Yorumlarına yol açmıştı.

‘Çocuk muyum da Instagram’dan mesajvereyim’

Güzel oyuncuya, İstanbul Bebek’te gittiği bir restoran çıkışında yaptığı paylaşım soruldu.  Kaynarca ile aşklarının Çakır, yeniden alevlendiği yorumlarına neden olan paylaşımla ilgili,  ‘Olur mu öyle şey, yok! Çocuk muyum da instagramdan mesaj vereyim’  diyerek bıçak gibi söylentileri kesti.

Deniz Çakır Kimdir?

Eşkıya DünyayaHükümdar Olmaz Meryem Kimdir?

Başkent’te 31 Aralık 1982 yılında doğan bir ünlümüzdür.  Ankara’da doğmuştur ancak Trabzon kökenlidir.  Ankara’da Ayrancı Süper Lisesi’nde liseyi okuyarak bitirmiştir.  Bir gün lise hayatında tiyatro izlemeye gitmiş ve çok etkilenerek oyunculuk konusunda adımlar atmak istedi.  Üniversiteyi bu nedenle Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünü bitirmiştir.  Ankara radyosunda, üniversiteyi okurken Ankara radyosunda görev aldı.  Radyo reklamlarının birçoğunu seslendirmiştir. 

Okumuş olduğuüniversiteden 2004 tarihinde mezun olup İstanbul’a taşındı.

Televizyon’da ilk olarak ekranlara çıkması bir diziyle gerçekleşmiştir.  Cihan Ünal’la Hülya Avşar’ın başrolünü oynadığı Kadın İsterse isimli dizi de Alev rolünü üstlenmiştir.

Aslında onun en çok televizyon izleyenler için tanınmasını sağladığı dizi ise Yaprak Dökümü isimli diziyle gerçekleşmiştir.  Ünlü oyuncuların birçoğunun oynamış olduğu Reşat Nuri Güntekin’in ölümsüz eserlerinden televizyona uyarlanan bir diziydi.  Tolga Karel, Fahriye Evcen, Gökçe Bahadır, Halil Ergun, Bennu Yıldırımlar gibi bu dizi de önemli oyuncular da oynamıştı.

Muhteşem yüzyıl isimli diziye 2013 tarihi itibari ile dahil olmuştur.  Şah Sultan adında bu dizi de birini canlandırmıştır. Tıpkı Yaprak Dökümü gibi Muhteşem Yüzyıl dizisi de çok ses getiren önemli oyunculardan kurulu kadrosuyla çok reyting alan dizilerden biri olmuştur.

YönetmenliğiniKudret Sabancı’nın yapmış olduğu Yasak isimli dizide 2014 tarihinde ise dizi deFikret Kuşkan karakteri ile başrol oynamıştır.

ATV ekranlarında 2015 yılında ise Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz adlı dizi ile televizyon ekranlarında tekrar başrol oynamıştır.  Bu dizide de karşımıza Meryem olarak çıkmakta ve hala devam etmektedir.

Oynadığı tiyatrolar

2010 –Uyarca İstanbul Devlet Tiyatrosu

2011- CamAysa Prodüksiyon Tiyatrosu

2011- AşkSözleri Aysa Prodüksiyon Tiyatrosu

Oynadığı dizi ve filmler

2004-2006Kadın İsterse

2005- İki aradaAşk

2006- AvrupaYakası

2006- EvetBenim/ İşte Benim

2008- DonkeyXote (seslendirme)

2008- IronMan (seslendirme)

2008- KungFu Panda (seslendirme)

2008- TheSimpsons: Movie (seslendirme)

2009- 40(Sinema)

2009- Kakosi? (Sinema)

2010- İffet

2011- YaSonra (Sinema)

2013-Muhteşem Yüzyıl

2014- Yasak

2015- EşkıyaDünyaya Hükümdar Olmaz

………..Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları