Evlilik programlarının başarılı sunucusu Esra Erol’un kardeşi Eda Erol oyunculuk sektörüne giriş yaptı.

Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Elif’te Sitare karakterini canlandıran Eda Erol kısa sürede izleyicinin dikkatini çekmeyi başardı.

2014 yılında Kanal 7 ekranlarında günlük olarak yayınlanmaya başlayan Elif, 3 sezondur reyting mücadelesinde rakiplerini açık ara farkla geride bırakarak zirvenin sahibi olmayı başarıyor. 

Dizi son günlerde kadrosuna dahil olan Eda Erol ile gündemde. Eda Erol geçtiğimiz hafta diziye Sitare karakterini canlandırmak üzere katıldı. 

Ve kısa sürede dikkatleri üzerine çekti. Çünkü Eda Erol, herkesin yakından tanıdığı ve sevdiği Esra Erol’un küçük kız kardeşinden başkası değil. Kardeşinin Elif dizisinde rol alacağını sosyal medya hesabından bir fotoğrafla duyuran Esra Erol paylaşımın altına şu notu düştü "Yepyeni bir yolculuk yeni dizi yolun açık olsun".

Dizinin genel konusu; Küçük Elif'in zorlu hayat mücadelesini konu alan dizi, Elif'in öz babasının evine besleme olarak gitmesiyle başlar. 

Çiftlikte Kenan'ın eşi Arzu Elif'e hak etmediği gibi davranmaktadır. Çiftliğin kahyaları Ayşe ve Tarık Elif'i Arzu'nun kötülüklerinden korumaya çalışmaktadırlar. 

Ancak önce Tarık'ın şüpheli ölümü, daha sonrada Ayşe'nin ölümü Elif'i yalnız kalmasına sebep olmuştur. Kenan'ın kardeşi Selim, Elif'in abisinin kızı olduğunu öğrenmesiyle dizinin seyri tamamen değişir. 

Dizinin 2. sezonunda olaylar tamamen yön değiştirerek daha da karmaşık bir hale gelmiştir. İkinci sezonda Kenan nihayet Elif'in kendi kızı olduğunu öğrenmiştir. Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları