Ekranların sevilen dizisi Çocuklar Duymasın 2017 sezonunda yaz ayların Kanal D ekranlarında izleyicisi ile buluşmayı planlıyor.

Dizide eski kadronun toplanacağı ve hepsinin yer alacağı iddia edildi.

Pınar Altuğ ve Tamer Karadağlı’nın karı kocayı canlandırdığı ve 2005 yılında ilk defa yayınlanmaya başlayan Çocuklar Duymasın dizisi yayınlandığı ilk sezonunda çok sevilmişti. 

Haluk rolüyle Tamer Karadağlı’nın replikleri ezberlenmiş ve diziye özel bir konuşma tarzı günlük hayatta da yer almaya başlamıştı. 

Anne ve babaların çocukların yanında kavga etmemelerini sağlamak amacıyla kavga zamanları “Mutfak” diyerek izleyiciye de mesaj vermek amaçlanmıştı.Çocuklar Duymasın dizsi tüm orijinalliği ve oyuncu kadrosu ile tekrar ekranlarda olacak. 

Yeni sezonda tüm eski kadronun toparlandığı iddia edilse de Furkan Kızılay resmi instagram hesabı üzerinden bir açıklama yaptı. Ünlü oyuncu dizi ile ilgili herhangi bir anlaşma yapmadığını belirtti. 

Furkan Kızılay, geçtiğimiz hafta Survivor isimli yarışma programından elenmişti. Onun elenmesinin ardından dizi ile ilgili haberler yapılması onun dönüşünün beklendiğini düşündürmüştü. 

Ancak ünlü oyuncunun durumu yalanlaması kafaları karıştırdı. Ünlü oyuncunun dizi ile ilgili görüşmelerinin sürdüğü ancak henüz kesin bir imza aşamasına gelinmediği iddia ediliyor. 

Tamer Karadağ ve Pınar Altuğ’un yer alacağı kesinleşen Çocuklar Duymasın dizisinin Temmuz ayının ortalarında Kanal D ekranlarında sevenleri ile buluşması bekleniyor. Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları