Hannibal dizisi 2013 ve 2015 seneleri arasında piyasaya çıkmış olan ve sinema severler tarafından kısa süre içerisinde oldukça beğeni toplayarak başarılı diziler arasında yer edinmiş yapımlardan bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor.

Dizi ana konu olarak sürekli olarak cinayetler işlemeye devam eden bir seri katilin başından geçen olayları başarılı bir şekilde aktarıyor. Dizi içindeki olaylar sürükleyici bir şekilde izleyicilere aktarıldığı için ortaya çıkan içerik izlemesi oldukça keyifli bir hal alıyor. Dizi içerisinde bulunmakta olan karakterleri sahip olduğu tavır ve davranışlar kimi insanlar üzerinde psikolojik olarak problemlerin olduğunu kanıtlar gibi görünüyor olsa da eğer daha önceden psikoloji ile alakalı olarak araştırma yaptıysanız ve bu konularda çeşitli olayları incelemeyi seviyorsanız mutlaka Hannibal dizisini izlemenizi tavsiye ediyoruz. 

Sadece 3 sezon boyunca izleyici ile buluşmaya devam etmiş olsa da IMDB üzerinden 8.6 puan olarak oldukça yüksek puan alan dizilerden bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor. Eğer siz de Hannibal ile beraber bu keyfi macera içerisinde yer almak istiyorsanız hemen internet üzerinde bulunmakta olan bölümleri inceleyebilir ve bu akıl almaz gizemli ve gerilim dolu macera içerisinde yer almaya başlayabilirsiniz. 

Dizi içerisinde meydana gelen olaylar izleyici tarafından çözülemez kadar karmaşık hale başladığı zaman ana karakterler bu problemleri akıl almaz bir şekilde çözerek her zaman şaşırmanıza yardımcı olacaktır. . Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları