Yeni ismi ile Teve 2, eski ismiyle TV2’de Ekim 2016'dan bu yana hafta içi her gün 18.00’da Armağan Çağlayan'ın sunumu ile yayınlanan “Hepsi Bugün Oldu” adlı program yolun sonuna geldiğini ve final kararı aldığını açıkladı.

Ünlü yapımcı Armağan Çağlayan‘ın neşeli sunumuyla gündemin nabzını tuttuğu programda; haberden, magazine, çevre sorunlarından,toplumsal olaylara kadar pek çok konunun masaya yatırılıyordu. 

Gündemin en önemli 6 konusunun 6 ünlü konukla birlikte konuşulduğu program Hepsi Bugün Oldu ani bir kararla final yaptı.Son zamanlarda Hepsi Bugün Oldu programının final yapacağı söylentileri sık sık gündeme geliyordu. 

Fakat resmi bir açıklama yapılmamıştı.Ancak programın resmi Twitter hesabından "son 5 bölüm"ibaresi ile paylaşılan tweet ile söylentiler kesinlik kazanmış oldu.  

“Hepsi Bugün Oldu” programını, Şubat 2017'ye girmeden final yaptı.

Yayınlandığı ilk günden bu yana reytinglerde istenen başarıyı elde edemeyen Hepsi Bugün Oldu'nun sunucusu Armağan Çağlayan'ın Teve2'den ayrılıp ayrılmayacağı belli olmadı.

Ünlü sunucunun kanalda yeni bir programa başlayıp başlamayacağına yönelik herhangi bir açıklama da yapılmadı.  

Hafta içi her gün canlı olarak yayınlanan sağlık, ekonomi, siyaset ve çevre sorunları gibi konuların işlendiği programda her biri alanında profesyonel konuklar izleyenleri bilgilendirmek adına davet ediliyordu. 

Prof. Dr. Osman Erk, doğal tıp uzmanı Şaduman Karaca,Ankara milletvekili Aylin Nazlıaka, CHP Yalova milletvekili Muharrem İnce, Psikiyatri uzmanı Dr. İlker Küçükparlak, Gayrimenkul ve varlık değerleme uzmanı Mustafa Demirdöven bu isimlerden sadece bir kaçı. 

Hepsi Bugün Oldu programının final bölümü, 27 Ocak Cuma akşamı ekranlara geldi.Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları