Homeland dizisi 2011 yılında piyasaya girmiş ve yayınlamış olduğu ilk bölümden itibaren dünya genelinde birçok kişinin kalbinde taht kurmayı başarmış olan nadir dizilerden bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor.

Özellikle dünya genelinde herkes tarafından bilinmekte olan Breaking Bad ve Prison Break gibi efsane dizilerden bir tanesi olan deneme sahip olduğu profesyonel oyuncu kadrosu ile beraber etkileyici bir dizinin sahip olması gereken tüm unsurlara sahip gibi görünüyor. Dizi içerisinde bulunmakta olan karakterlerin birbirleri için hazırlamış olduğu komplo teorileri ve aynı zamanda konuların içerisindeki gizli operasyon servisleri sayesinde sonunu tahmin edemeyeceğiniz bambaşka bir macera içerisinde yer almaya başlayacaksınız. 

Dizi yayın hayatına girdikten sonra ilk sezonda psikolojik olarak çeşitli problemler yaşayan ve artık yaşamış olduğu problemlerden dolayı gerekirse canlı bomba olmayı kabul etmiş olan bir insanın başından geçenleri ve yaşamış olduğu psikolojik travmaları oldukça başarılı bir şekilde aktarıyor. Kısa süre içerisinde uluslararası birçok örgüt, dizi içerisinde bulunmakta olan konunun oldukça başarılı olduğunu da internet üzerinden yapmış oldukları yorumlar ile beraber onaylamış oldu. 

IMDB puanı 8.4 olan Homeland dizisi internet üzerinden yayın hayatına devam ettiği için İstediğiniz zaman herhangi bir internet sitesini ziyaret edebilir ve bahsetmiş olduğumuz bu inanılmaz kafa karıştırıcı ve bir o kadar da gizemli macera içerisinde yer almaya başlayabilirsiniz.Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları