Çok yakında izleyiciyle buluşması beklenen yeni dizi İsimsizler nerede çekiliyor?

Konusu, oyuncu kadrosu ve yayın günü dışında dizilerin çekildikleri yerlerde oldukça merak ediliyor.

Tanıtım filmi yayınlanan İsimsizlerin çekimlerine kısa süre önce start verildi. İsimsizler dizisi Es Film ve Barakuda Film ortaklığında Kanal D için hazırlandı. 

Bol aksiyon ve macera dolu bir proje olan İsimsizler çok yakında başlayacak. Dizinin ilk etapta Güneydoğu Anadolu bölgesinde çekilmesi planlanıyordu. 

Fakat bölgedeki terör operasyonlarının yoğunluğundan dolayı, İsimsizler dizisinin çekimlerine Konya’nın geniş ovalarında başlanacak.

Daha sonra farklı şehirlerde setlerde kurulacağı planlanıyor.

İsimsizler dizisi gerçek bir hayat hikayesinden esinlenerek hazırlanmıştır. Fatih genç, başarılı ve yetenekli bir diplomat adayıdır. 

Türkiye Cumhuriyeti’nin yurt dışı temsilciliklerinden birine atanmıştır.  Göreve başlamasına çok az bir zaman kala Virankaya’dan acı bir haber bütün planlarını değiştirir. 

Çünkü Virankaya Kaymakamı şehit olmuştur ve Fatih Başkan’ın desteği ile onun yerine kaymakam olarak atanmak ister.

Milletine hizmet için, masa başında rahat bir memurluğu kenara itip ateş hattında görev yapmayı tercih etmiştir. 

Yüreği vatan sevgisi ve aşkıyla yanıp tutuşan, devletini annesi babasından daha fazla düşünen Fatih, 7 kişilik bir ekip ile Virankaya’ya gider. Bundan sonra mücadele dolu bir hayat onu bekler.

Merakla beklenen “İsimsizler“ dizisiyle ilgili en güncel ve doğru bilgilere sitemizden ulaşabilirsiniz. Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları