Star Tv’nin yeni sezonda oldukça güvendiği yapımı olan İstanbullu Gelin, dizide yer alan mekanlardan dolayı da büyük ilgi çekecek gibi görünüyor.

Özcan Deniz ve Aslı Enver’in baş rolleri paylaşacağı dizide Neslihan Yeldan, Güven Murat Akpınar, Dilara Aksüyek ve Fatih Koyunoğlu gibi ünlü isimler de yer alıyor. 

Geniş oyuncu kadrosu ve başarılı senaryosu ile dikkatleri çekmeyi başaran dizide set ortamları da şimdiden herkes tarafından merak edilmeye başlandı. Zeynep Günay Tan yönetmenliğinde çekilecek olan dizinin ilk bölümü için İzmir kenti seçildi. 

Ancak çekimler İzmir’de çok kısa sürecek ve set ortamı İzmir’den hemen İstanbul’a taşınacak.Çünkü baş rollerde yer alan iki oyuncunun tanışmaları İstanbul’da gerçekleşecek. 

Süreyya karakteri ile ekranlarda olacak Aslı Enver özgür ruhlu bir kadını canlandıracak. Ancak Özcan Deniz’in canlandırdığı Faruk karakterine de derin bir bağlılık duyacak. 

Bu nedenle sevdiği adam için yaşadığı yerden vazgeçecek ve dizi ortamı da böylelikle Bursa’ya taşınmış olacak.

Dizi seti Bursa’da kurulsa da zaman zaman tekrar İstanbul’a taşınacak ve çekimlerin büyük bir çoğunluğu da burada devam edecek. 

Çünkü Faruk karakterinin ailesi ile düşünceleri ve hayat tarzı bağdaşmayan Süreyya, Bursa’da hayatını devam ettirmekte çok zorlanacak. 

Zaman zaman ayrılıklara da şahit olacağımız dizide İstanbul’un tarihi ve turistik mekanları da birçok bölümde karşımıza çıkacak. Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları