Star Tv ekranlarında yeni sezonun en iddialı yapımlarından birisi olması beklenen dizi İstanbullu Gelin için geri sayım başladı.

Dizinin hangi gün ekranlarda olacağı da netleşti.

Özcan Deniz ve Aslı Enver’in baş rolleri paylaştığı dizide birçok ünlü isim yer alıyor. 

Aslı Enver ve Özcan Deniz’in seslerinin güzelliğiyle de adından söz ettireceği şimdiden belli olan dizinin yayınlanacağı gün için birçok söylenti ortaya çıkmıştı. 

Çünkü Star Tv’nin haftalık yayın akışında birçok gün doluydu. Ancak yeni final yapması beklenen bir dizi olması üzerine İstanbullu Gelin’in de o gün yayınlanması kararı alındı.İstanbullu Gelin dizisinin Pazartesi akşamları saat 20.00’de yayınlanacağı kesinleşti. 

Star Tv ekranlarında yayınlanan Paramparça dizisinin final yapmasıyla birlikte İstanbullu Gelin dizisi yayınlanmaya başlayacak. 

İstanbullu Gelin dizisinin Pazartesi günü yayınlanacak olması dizi için ayrıca bir olumsuzluk oluşturacak gibi görünüyor. 

Çünkü Pazartesi akşamları Kırgın Çiçekler ve İçerde gibi güçlü dizilerin yanı sıra Survivor isimli yarışma programı da ekranda yer alıyor. 

Reytingleri oldukça güçlü olan bu üç yapım arasında İstanbullu Gelin dizisinin kendisine nasıl bir yer bulabileceği henüz bilinmiyor. 

Güçlü bir oyuncu kadrosu ve oldukça iyi kurgulanmış bir senaryoya sahip olması nedeniyle İstanbullu Gelin dizisinin yayın hayatının uzun olacağı düşünülüyor. 

Bu yüzden önümüzdeki günlerde reyting savaşları daha da kızışacak gibi görünüyor. Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları