Tv 8’in yarışma programı İşte Benim Stilim 10 bölüm sonrasında final yapma kararı aldı.

Jüri koltuğunda İvana Sert, Kemal Doğulu ve Kerimcan Durmaz’ın bulunduğu, sunuculuğunu Öykü Serter’in yaptığı moda yarışması İşte Benim Stilim’de sona gelindi.

1 Mayıs 2017 tarihinde yayınlanan bölümde programın sunucusu Öykü Serter, artık eleme olmayacağını bütün yarışmacıların finalist olduğunu açıkladı. 

Ancak jüri isterse eleme yapabileceğini söyledi.Bilindiği üzere geçtiğimiz haftalarda programın başladığı andan itibaren jüri üyesi olan Nur Yerlitaş yaşadığı bazı olaylardan dolayı sürpriz bir şekilde yarışmadan ayrılmıştı. 

Nur Yerlitaş’ın gidişinin ardından yerine internet fenomeni olan Kerimcan Durmaz getirildi.

Kerimcan Durmaz’ın yarışmaya katılmasından ardından reytinglerin yükseleceği düşünülse de malesef öyle olmadı program erken final yapma kararı aldı.

Programın final yapmasının nedeni reyting sonuçlarımı yoksa ortada bir neden mi var henüz bilinmiyor.  

Son hafta da kim elendi?

İşte Benim Stilim’de haftanın en az puanını alarak son üçe kalan isimler Tuğçe, Duygu ve Deniz oldu. Yarışmacılar Duygu’nun ismini vererek yarışmacı koltuğuna geri getirdi. 

Tuğçe ve Deniz birlikte jüri karşısına çıktı.

Jüri ortak karar ile Deniz Seranova’nın gitmesini istedi. Kemal Doğulu, Deniz’in tükendiğini ve burada olmanın onu zorladığını söyledi. 

Genelde iyi giyiniyordu fakat son zamanlarda kıyafetten vazgeçtiğini gördük diyerek üzüntüsünü belirtti.Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları