TV 8 ekranlarının sevilen moda programı İşte Benim Stilim ile Survivor Panorama’nın yeri değiştirildi.

2 Mayıs itibariyle Survivor Panorama 12.30-16.30 arasında yayın yaparken İşte Benim Stilim 16.30 sonrasında başlayacak.

Jüri koltuğunda İvana Sert, Kerimcan Durmaz, Kemal Doğulu’nun bulunduğu, eleme gecelerinde Uğurkan Erez’in de konuk jüri üyesi olduğu program Öykü Serter’in sunumuyla hafta içi her gün saat 12.30’da ekranlarda oluyordu. 

Ancak son yapılan düzenleme ile İşte Benim Stilim, Survivor Panoramadan sonra yayınlanmaya başlayacak.İşte Benim Stilim isimli moda yarışmasında son zamanlarda sular durulmak bilmiyordu. Nur Yerlitaş, program yayın hayatına başladığı günden beri jüri üyeliğini kimselere kaptırmıyordu. 

Hatta bir dönem TV 8 ekibi ile anlaşma sağlayamayan Nur Yerlitaş programdan ayrılmışsa da o olmadan program eski reytinglerini alamamıştı.

Nur Yerlitaş, İşte Benim Stilim’de jüri üyeliğini sürdürürken İvana Sert ile bir tartışma yaşamış ve İvana Sert’in işine son verildiği iddia edilmişti. 

Ancak bir süre sonra İvana Sert işine geri döndü ve Nur Yerlitaş jüri koltuğundan sağlık sorunlarını bahane ederek ayrıldı.

Nur Yerlitaş’ın programdan ayrılmasıyla birlikte programın son zamanlarda düşüşe geçen reytingleri iyice azaldı. 

Gelecek hafta final yapması beklenen programın saati son haftasında tekrar değiştirildi. 

Ekranların sevilerek izlenen yarışması Survivor Panorama ile İşte Benim Stilimin yayınlandığı saatler yer değiştirdi. Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları