Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Kara Sevda, ikinci sezonunu da başarıyla bitiriyor.

Peki Kara Sevda 2018’de de devam edecek mi?

Burak Özçivit, Neslihan Atagül, Zerrin Tekindor, Kaan Urgancıoğlu, Kerem Alışık, Melisa Aslı Pamuk, Orhan Güner gibi birbirinden ünlü oyuncuların rol aldığı dizi Çarşamba akşamları Star Tv ekranlarında yer almaya devam ediyor. 

İki sezondur başarısını sürdüren dizinin üçüncü sezonda devam edip etmeyeceği de merak konusu oldu.Çarşamba akşamları kızışan reyting savaşlarında Diriliş Ertuğrul, No:309 gibi dizilerle yarışan dizi, bu sezonun başlarında büyük bir düşüş yaşamıştı. 

Hakkında sürekli final dedikoduları çıkan dizi, dedikodulara inat yeni sezonunda başarısını sürdürdü. Ancak dizinin üçüncü sezonda devam etmeyeceği konuşuluyor.

Konu sıkıntısı çektiği söylenen Kara Sevda dizisi, reytinglerde ilk sıralarda yer almaya başlasa da büyük ihtimalle dizi Haziran ayında final yapacak. 

Ancak bir diğer olasılık dizinin reytinglerinin bu şekilde gitmesi durumunda önümüzdeki sezonda devam edeceği yönünde. 

Kara Sevda ile ilgili durum şu an belirsizliğini korurken dizinin yapımcılarından açıklama bekleniyor.

Kara Sevda dizisinin üçüncü sezona devam edip etmeyeceği sorusunun kesin cevabı yapımcıların açıklamasına göre sizlerle paylaşılacaktır. 

Haziran ayına az bir zaman kaldığı için de açıklamanın çok yakında yapılacağı tahmin ediliyor. Kara Sevda dizisi ile ilgili bütün ayrıntılar ve haberler için bizi takipte kalın!Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları