LG G6 Sızıntıları: 3D Video Görüntüleri, Teknik Özellik İpucu Modüler Tasarım Yok, Çıkarılabilir Pil Yok

Modüler tasarımı ve aksesuarlarıyla LG G5, alıcıları etkilemekte başarısız oldu. Şimdi ise, yeni LG G6 3D video görüntüleri, LG G6'nın modüler bir tasarıma sahip olmayacağını gösteriyor.

Gelen haberlere göre, yeni bir dizi LG G6 3D görüntüsünü ortaya çıktı. LG G6 görsel video fabrika CAD görüntüleri temel alınarak oluşturulmuştur. Sızdırılan tasarımlar LG G6'nın modüler tasarımdan yoksun olacağını açıkça gösteriyor.LG G5, ağırlıklı olarak, fiyatları yüzünden birçok alıcıyı cezbetmedi. Dahası, müşteriler farklı aksesuarlar satın almak için ek para harcamak zorunda kaldılar. LG G5, eleştirmenler tarafından bir başarısızlık olarak adlandırıldığına göre, Güney Koreli şirket aynı hatayı bu yıl tekrar uygulamak istememek için elinden geleni yapmayı planlıyor.

Yeni çıkan söylentiler, LG G6'nın metal ve camdan yapılmış su geçirmez bir kasa kullanacağını gösteriyor. Gelen görüntülere göre LG G6 modelinde çıkarılabilir pil bulunmayacak.

LG G6 Tahmini Özellikleri

LG G6'nın 5.3 inçlik dörtlü HD ekran sergilemesi bekleniyor. 2017 yılının önemli amiral gemileri gibi G6 da Snapdragon 835 SoC tarafından çalıştırılmak üzere birleştirildi. SoC, 6 GB RAM ile desteklenecek.

Akıllı telefon, arka panelinde çift LED flaşlı ikili kamera sistemi ile donatılmış olacak.  Arka panel, bir güç düğmesi olarak ikiye katlanmış bir parmak izi okuyucusu barındıracak.

Akıllı telefonun alt tarafında bir USB Type-C bulunabilir ve üst tarafın 3.5 mm ses jakı olması bekleniyor. Kablosuz şarj için destek taşıyabilir. Ek güvenlik için ayrıca bir iris tarayıcı da içerebilir.

LG G6, Samsung Galaxy S8'den Önce Piyasaya çıkabilir

LG G serisi amiral gemileri Samsung'un Galaxy S serisi amiral gemilerinin en büyük rakiplerinden biridir. Geçtiğimiz yıllarda, Galaxy S serisi akıllı telefonlar her zaman LG G serisi telefonlardan daha önce piyasaya sürüldü.

Bu yıl şubat ayında piyasaya çıkan LG G5, Nisan ayında ABD'de satılmaya başlandı. Ancak, LG G6'nın Galaxy S8'den daha önce satın alınabileceği düşünülüyor.

LG'nin, Şubat ayında Mobile World Congress (MWC) 2017'deki LG G6 amiral gemisini duyurması ve piyasaya sürülmesinin ardından satışa sunması bekleniyor. Söylentilere göre, Samsung Galaxy S8 çıkış tarihi, LG G6'nın S8'den bir ay önce piyasada bulunabileceğini gösteren Nisan ayına çekildi.Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları