Yeni yılda ATV kanalında baş rollerinde Musa Uzunlar ve Burcu Biricik'in oynayacağı yeni dizi çalışmalarına başlanıyor.

8.Gün dizisi baş rollerinde kimler oynuyor

ATV ekranlarında yeni yılda başlayacak olan dizinin baş rollerinde Burcu Biricik oynuyor. Burcu Biricik Kimdir? Biricik Hayat Şarkısı dizisi ile oyunculuğunu ispatlayan 4 Mayıs 1989 Antalya doğumludur. Bornova Belediyesi Şehir Tiyatrosu'nda oyunculuk çalışmaları olan genç ve güzel oyuncu Ege Üniversitesi Arkeoloji Bölümü mezunudur. 

Farklı kısa filmlerde rol alan Biricik, 2006 yılında Antalya'da Akdeniz Kraliçesi seçildi. 2011 yılında Muhteşem Yüzyıl, 2012 yılında ise Ustura Kemal dizisinde kısa süreli rolleri oldu.

2013 yılında ise Beni Böyle Sev dizisinde dizisinde oyunculuğunu ispatlayan güzel oyuncu 2014 yılında Şeref Meselesi dizisinde Kübra karakterini canlandırdı.8.Gün dizisinin diğer oyuncusu ise Musa Uzunlar Kimdir?

Antalyalı olan deneyimli oyuncu 1959 doğumludur. Herkesin aklında Kurtlar Vadisi dizisinden oynadığı İskender rolü ile kalmıştır. 

Kurtlar Vadisinde oynadığı İskender karakteri haricinde Poyraz Karayel, Şubat, Fatmagül'ün Suçu Ne dizilerinde de başarılı oyunculuk göstermiştir.

8.Gün dizisinin konusu nedir?

ATV ekranlarına yeni yıldan itibaren yayınlanacak olan  8.Gün dizisinin konusu ise bir baba ve kızın etkileyici hikayesi.Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları