Nursel Ergin’in hazırlayıp sunduğu Nursel’in Mutfağı 2017 Eylülde hangi kanalda olacak?

Nursel’in Mutfağı hangi kanala geçti?

Uzun zamandır Show Tv ekranında yayınlanan yemek programı Nursel’in Mutfağı yeni sezonda kanal değiştirdi. 

Nursel’in Mutfağı 2017-2018 sezonunun başlamasının ardından Kanal D ekranlarında sevenleri ile buluşacak.Nursel’in Mutfağı yayınlanmaya başladığı ilk zamanlarda izleyicilerin evlerine giderek hem yöresel hem de değişik tarifleri izleyici ile buluşturuyordu. 

Ancak her gün farklı bir ile seyahat etmek ve bu çekimleri ertesi güne yetiştirmek Nursel’in Mutfağı ekibi için zor olmaya başladı. 

Bu nedenle program format değiştirerek yeni bir eve taşındı. Programa katılmak isteyen seyirciler ise bu eve gelerek yemeklerini burada yaptı.

Nursel’in Mutfağı programında bazı bölümlerde Nursel kendi başına yeni tarifleri izleyicisi ile buluşturdu. 

Program, büyük reyting oranları alamasa da yayınlandığı saatlerde en çok izlenen programlardan birisi oluyordu.

Nursel’in Mutfağı programının başarılı ilerleyişi Kanal D ekibinin de gözünden kaçmadı. Zaten program ilk önce Kanal D ekranlarında başlamıştı. 

Daha sonra Show Tv ekranlarına transfer olan program tekrar evine dönme kararı aldı. 

Nursel’in Mutfağı, yenilenen formatı ve yapım ekibiyle birlikte bundan sonra Kanal D ekranlarında izleyicisine merhaba diyecek. 

Kanal D ekranlarına geçtiğimiz günlerde Mustafa Karataş da dahil olmuştu. Bu nedenle Show Tv’nin yapım ekibinin yeni sezon için hangi isimlerle anlaşacağı merak konusu oldu.Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları