ATV’nin yeni sezon dizisi Ölene Kadar'da büyük bir sorunla karşılaşıldı.

12 Ocak Perşembe akşamı ilk bölümüyle ekrana gelen Ölene Kadar beklenilen başarıyı gösteremedi mi?

Ölene Kadar’ın Perşembe akşamları yayınlanacak olması, daha dizi başlamadan önce izleyiciler tarafından tepkiyle karşılanmıştı. 

Tims Productions’ın yayın haklarını satın aldığı, Elif Usman Ergüden’in senaryosunu kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda Umur Turagay’ın oturduğu dizinin Perşembe günü yayınlanacak olmasına izleyicilerden tepki gelmişti. Milliyet Cadde köşe yazarı ve TV eleştirmeni Sina Koloğlu’na göre izleyici tepkisinde haksız çıkmadı.

3 bölüm yayınlanan dizinin reytinglerde istenilen başarıyı yakalayamadığını ve böyle devam ederse final riskiyle karşı karşıya kalacağını iddia etti. 

Perşembe akşamı çok zor bir günde rakipleri ile yarışması elbette kolay iş değil. 

Hele ki Star Tv'deki Cesur ve Güzel ondan da güçlüsü Kanal D deki Vatanım Sensin dizilerinin çok iyi performans göstermesi diziyi daha da zor hale soktuğu düşünülüyor.

Herkes dizinin çok iyi bir başlangıç yaptığını söylediği haftanın sonrasında güçlü diziler ile rekabet yapmakta zorlanan dizi beklenen reytingin çok gerisine düştü.

Ve bu kötü gidiş devam ederse kısa süre sonra “Ölene Kadar dizisi bitiyor mu? Ölene Kadar neden izlenmedi? soruları art arda gelecek gibi görünüyor. 

Başka bir söylenti ise reytinglerde düşüşe geçen dizinin yayın gününün değişeceği yönünde. Fakat kesin bir bilgi henüz verilmedi. Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları