Orange Is The New Black 2013 yılında ilk yayın hayatına başlamış ve günümüzde 4. sezonda tamamlamış başarılı dizilerden bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor.

Dizi içerisinde yer almakta olan konu ve ortamlara kısaca bakacak olursak hapishane içerisinde meydana gelen olayların ve mahkumların arasında geçen diyaloglarla oldukça başarılı bir şekilde izleyiciye aktarıldığını görebiliriz. 

Bahsetmiş olduğumuz bu konu üzerinde biraz düşünecek olursanız kaslı ve oldukça belalı tiplere benzeyen Amerikan suçlularının olduğu bir dizi akla gelebilir. Fakat durum ve dizi içerisinde anlatılmakta olan hikayeler bu düşünce tarzı ile tamamen farklılık gösteriyor. Dizi içerisinde en çok dikkat çeken unsurlardan bir tanesi de bahsetmiş olduğumuz hapishane ortamının tamamen kadın koğuş üzerinde meydana gelen olayları anlatıyor olmasıdır. 

Kısa süre içerisinde dünya genelinde birçok ülke tarafından sevilerek takip edilen deneme dizisi IMDB puanı 8.3 olması ile beraber kısa süre içerisinde birçok insanın dikkatini çekmeyi başarıyor. Eğer siz de bu dünya içerisinde yer almak ve hapishane ortamında meydana gelen olayları yakından takip etmek istiyorsanız internet üzerinde yer almakta olan çeşitli bölümlere göz atabilirsiniz. 

Diziyi izlemeye başladıktan kısa bir süre sonra siz de fark edeceksiniz ki olay akışı çok hızlı olduğu için tam olarak neler olduğunu anlayamadan dizinin sonu gelmiş olacak. Eğer siz de bu keyifli macera içerisinde yer almak istiyorsanız hemen çekirdeklerinizi alın ve tam anlamıyla stres atmalık Orange Is The New Black dizisini izlemeye başlayınBu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları