Sabah kuşağında yayınlanan magazin programları arasında en çok reyting oranına sahip olan 'Renkli Sayfalar' programının yeni sunucuları belli oldu.

Lerzan Mutlu, Şule Zeybek ve Opr. Dr. Aytuğ Kolankaya programın yeni sunucuları olarak belirlendi.

9 yıl boyunca Kanal Türk ekranlarında yayınlanan sevilen magazin programı bu sezon Kanal D'ye transfer olmuştu. 

Diğer kanallarda aynı saatte yayınlanan benzer magazin programları arasında en çok izlenme oranına sahip programın formatında yapımcılar değişiklik yapmak isteyince sunucuları Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel Salt Kanal D ile yollarını ayırma kararı almıştı. Uzun süredir yeni sunucu arayışında olan yapımcılar, Lerzan Mutlu, Şule Zeybek ve Opr. Dr. Aytuğ Kolankaya ile anlaştıklarını açıkladı. 

Renkli Sayfalar programı Kanal D ekranlarında beklenen başarıyı gösteremeyince Kanal D, Renkli Sayfalar’dan formatlarında değişikliğe gitmesini talep etti. 

Renkli Sayfalar sunucuları, magazin dışında başka konulara değinilmesini doğru bulmayınca Gülşen Yüksel Salt ve Müge Dağıstanlı programdan ayrılma kararlarını açıkladı. 

Bu durumda Bes Yapım, Gülşen Yüksel Salt ve Müge Dağıstanlı arasında yeni bir sözleşme imzalanmadı. 

Geri adım atmayan Bes yapım 9 yıldır birlikte çalıştığı Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel Salt ile yollarını ayırdı. 

Magazin programı furyasını başlatan, birlikte 9’uncu yılını tamamlayan ve magazin programları arasında en çok reyting oranını yakalayan Renkli Sayfalar pazartesi günü yeni formatı ve yeni sunucularıyla Kanal D ekranlarında başlıyor. Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları