Show Tv ekranlarının sevilen izdivaç programı Evleneceksen Gel’in sevilen loca adayları dizi teklifi mi aldı?

Solmaz ve Kaan Cennet Mahallesi dizisinin yeni sezonunda rol alacak mı?

Geçtiğimiz haftalarda Cennet Mahallesi dizisinin yeniden yayın hayatına başlayacağı iddia edildi. Fakat dizide Alişan ve Çağla Şikel’in eskisi gibi başrolde olacağı konuşuluyordu. 

Magazin kulislerindeki dedikodulara göre ise dizide Evleneceksen Gel isimli program ile tanınan Solmaz ve Kaan da olacak.Solmaz isimli gelin adayı, Evleneceksen Gel programına Zuhal Topal’ın sunduğu Zuhal Topal’la programından transfer olarak katılmıştı. 

Sonrasında Nurullah ile aralarında büyük  bir aşk başlayan Solmaz, bu aşkta büyük üzüntüler de yaşamıştı. 

Roman kızı olduğu için dansa büyük ilgisi ve yeteneği olan Solmaz’ın Nurullah ile olan beraberliğini de bitiren bu dans sevgisi olmuştu. Çünkü Nurullah, Solmaz’ın dans etmesini istemiyordu.  

Olaylar sonrasında Nurullah ile yollarını ayıran Solmaz’a Kaan talip olmuştu. Solmaz ve Kaan birçok kötü olayın üstesinden beraber gelmiş ve programda nişan da yapmışlardı. 

Bir süre sonra nişanı atsalar da süre uzamadan çift tekrar barıştı. Bu barışmanın yaşanmasının ardından da dizi teklifi aldıkları iddia edildi.

Uzun süre devam eden ve izleyicilerin de ilgiyle takip ettiği Cennet Mahallesinin tekrardan başlayacağı geçtiğimiz haftalarda da gündeme gelmişti. 

Ancak yayınlanması planlanan dizinin oyuncu kadrosu için cast çalışmaları sürerken dizinin adı da netleşmedi.Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları