Star Tv ekranlarının yeni dizisi Söz, adı ilk önce Özel Kuvvetler olarak açıklanmış olsa da son anda değiştirildi.

3 Nisan’da başlayacak olan Söz dizisinin çekim yerleri de şimdiden merak konusu oldu.

Söz dizisinde askeri bir birliğin içinde yaşanan olaylar çarpıcı bir şekilde anlatılacak. Bu nedenle dizide Güneydoğu Bölgelerini andıracak bir set kurulması gerekecek. 

Dizi için ilk önce Doğu illerimiz düşünülmüş olsa da hem hava koşulları hem de yaşanan terör olayları ne yazık ki bu durumu engelledi. Bu nedenle dizi için set ortamı oluşturulmak zorunda kaldı.Birçok askerliği anlatan dizi ve filmin çekim yeri olarak da kullanılan Konya’daki plato, Söz dizisi için de kullanılacak. 

Konya’daki sette bütün askeri birliğin bulunacağı dizide İstanbul’un gözde semtleri de kullanılacak. Üsküdar’da da bazı sahnelerinin olacağı söylenen dizi genel olarak Konya’da çekimi sürdürecek. 

Söz dizisinde Atakan Arslan(Avatar Atakan), Aybüke Pusat, Tolga Sarıtaş, Meriç Aral ve Görkem Sevindik’in rol aldığı dizinin yönetmen koltuğunda ise Yağız Alp Akalın oturacak. 

Dizide şimdilik ismi açıklanan ve netleşen isimler bu kadar olsa da dizi için birçok oyuncu ile anlaşıldığı da gelen haberler arasında. 

Bu isimler netleştikçe sitemizde paylaşılacaktır. Söz dizisi ile ilgili en güncel bilgiler için bizi takipte kalın!Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları