Stranger Things 2016 yılında piyasaya girmiş ve günümüzde hala yayın hayatına devam eden ve bir sezon yayınlanan diziler arasında yer alıyor.

Sadece bir sezon yayın hayatına devam etmiş olmasına rağmen kısa süre içerisinde birçok kişinin kalbinde taht kurmayı başarmış olan Stranger Things dizisi özellikle gerilim ve bilim kurgu kategorileri altında diğer insanlar tarafından bahsediliyor. Dizinin sahip olduğu konuya bakacak olursak 1980 yıllarında meydana gelen gerçeküstü olayları çeşitli bilgisayar kurguları ile desteklemekte olan dizi, izleyicileri etkilemek için oldukça güçlü ve gerçekçi efektler tercih ediyor. 

Dizi içerisinde bulunmakta olan ana bölge, oldukça masum insanların yaşadığı bir kasaba olmasına rağmen bu kasabanın yakınında bulunmakta olan bir laboratuvarda meydana gelen doğaüstü olaylar ile beraber oldukça karmaşık bir hikaye meydana geliyor. 

Dizi içerisinde yer almakta olan küçük yaştaki çocukların da başarılı bir şekilde oyunculuk ortaya koyması ile beraber dünya genelinde birçok ülke tarafından takip edilen bilim kurgu içeriklerinden bir tanesi olmayı başaran Stranger Things, önümüzdeki sene yeni sezonu ile tekrar izleyici karşısına çıkmak için hazırlanıyor.

Yurt dışındaki en güvenilir kaynaklardan bir tanesi olan IMDB puanlaması üzerinden 9.0 puan olarak kısa süre içerisinde birçok dizinin ulaşamadığı bir başarıya ulaşmış olan Stranger Things dünyası içerisinde eğer siz de yer almak istiyorsanız internet üzerinde bulunmakta olan çeşitli bölümlere göz atabilirsiniz.Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları