TV 8 ekranlarında yayınlanan reyting rekortmeni yarışma programı Survivor, ilk yayınlanmaya başladığı zamanlarda haftada 4 gün yayınlanıyordu.

Ancak son alınan kararla birlikte dizinin yayın günleri arttırıldı.

İlk yayınlanmaya başladığı zamanlarda Cumartesi, Pazar, Pazartesi ve Salı akşamları ekranlarda olan yarışma, izleyicinin ilgisini tüm dizilerden daha çok çekti. 

Bazı günler dizilerin altında kalsa da ilk 3’teki sıralamasını kimseye kaptırmadı. O Ses Türkiye’nin final yapmasıyla beraber de programın gün sayısı arttırıldı.Survivor, geçtiğimiz hafta haftanın her günü yayınlandı. 

Ancak durum her zaman bu şekilde olmayacak. 

Survivor, haftanın 6 günü yayınlanacak. Çarşamba akşamları ise Survivor ekranlarda olmayacak. 

Survivor’daki olayların ve yarışmaların yorumlandığı yorum programları da Survivor’ın bitmesinin hemen ardından Tv 8,5’ta yayınlanmaya başlayacak. 

Survivor Panorama isimli yorum programları da hem hafta içi hem de hafta sonu seyirciyle buluşuyor. 

Hafta içi Nur Tuğba Algül’ün sunumu ve Hakan Hatipoğlu’nun yorumları ile ekranlarda olan Survivor Panorama, hafta sonları ise Ezgi Avcı’nın sunumu ve Semih Öztürk’ün yorumları ile izleyici karşısında oluyor. 

Reytingleri birçok yarışma ve diziyi geçen Survivor, önümüzdeki haftalarda da 6 gün yayınlanmaya devam edecek. 

Birleşme sonrasında bazı haftalar 5, bazı haftalar ise 6 gün yayınlanarak finale gidilecek. 

Finale yaklaşılan son zamanlarda ise yarışmanın gün sayısı azaltılarak başka projelerin izleyiciye tanıtılması sağlanmış olacak.Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları