Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Adı Efsane’de sular durulmak bilmiyor.

En son dizinin başrolleri Tarık, Seçil ve Bahar’ın diziden ayrılacağı iddia edildi.

Erdal Beşikçioğlu, Rojda Demirer ve Gökçe Bahadır’ın başrolleri paylaştığı dizi, reytingleri ile kanalı mutlu ediyordu. 

Dizinin ilk bölümlerinde etkileyici senaryosu da herkesi derinden sarsıyordu. Ancak dizi ile ilgili önemli iddialar ortaya atılmaya başladı.Adı Efsane dizisinde Tarık’ı canlandıran Erdal Beşikçioğlu, Seçil’i canlandıran Rojda Demirer ve Bahar’ı canlandıran Gökçe Bahadır’ın önümüzdeki günlerde diziden ayrılması bekleniyor. 

Konusu gittikçe gençlerin aşk, macera ve heyecanlarını anlatmaya dönen dizide usta oyuncular artık yer almak istemedi. 

Sezon finali yapması beklenen dizide henüz sezon finali yapılamayacağı da konuşulunca ünlü isimlerin diziden ayrılmak istediği iddia edildi.

Adı Efsane dizisinin yapımcıları usta oyuncuların diziden ayrılmasının ardından diziyi bir gençlik dizisi haline getirmeyi düşünüyor. 

Hatta bu yüzden Cevapsız Çınlama şarkısı ile tanınan Aleyna Tilki’ye de dizi için teklif götürüldüğü konuşuluyor. Aleyna Tilki’nin de teklife sıcak baktığı iddia ediliyor.

Adı Efsane dizisi ile ilgili ayrıntılar henüz netleşmedi. Dizi yapımcılarından ve oyuncularından resmi açıklama gelmedi. 

Bu yüzden konuşulanlar yalnızca bir iddia olarak kaldı. Son bölümlerde Erdal Beşikçioğlu’nun hastanede ölüm kalım savaşı vermesi de iddiaları güçlendirdi. Adı Efsane yeni bölümleri ile Cumartesi akşamları Kanal D’de!Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları