The OA 2017 yılında piyasaya girmiş olan ve günümüzde 1. sezonunu tamamlamış internet üzerindeki yayınlanan dizilerden bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor.

Daha önceden çeşitli dizilerin hazırlanması konusunda yardımcı olan profesyonel isimler ile beraber çalışması yapılmış olan The OA dizisi bilim kurgu alanında sevenleri ile 1 yıldır buluşmaya devam ediyor. Özellikle doğaüstü hikayeleri seven insanlar için dizinin oldukça ilgi çekici bir konusunu ne olduğunu söyleyebiliriz. Meydana gelen bir kaza sonrasında babasını kaybeden iki küçük çocuğun hikayesini anlatmakta olan The OA dizisi özellikle sahip olduğu başarılı oyuncular ile beraber yansıtmak istediği duyguyu başarılı bir şekilde aktarmayı biliyor. 

Daha önceden oldukça varlıklı bir aileye sahip olan bu iki çocuk babasını meydana gelen bir suikast sırasında kaybettikten sonra hayatları tamamen değişir ve daha önceden hiç alışık olmadıkları bir hayat yaşamaya başlar. Daha daha önceden çok zengin olmasına rağmen birdenbire elinde bulunmakta olan her şeyi kaybeden bu çocuklar hayata tutunmak için çeşitli zorluklar ile karşılaşır ve bu durumdan üstesinden gelmek için yanlarında sadece kardeşleri vardır. 

Sadece 1 sezon boyunca yayın hayatına devam etmiş olmasına rağmen IMDB puanı 7.8 olan The OA dizisi ile beraber yeni maceralara siz de katılmak istiyorsanız internet üzerinde bulunmakta olan yeni bölümleri hiç vakit kaybetmeden izlemeye başlayabilirsiniz. Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları