True Detective dizisi 2014 yılında piyasaya girmiş olan ve günümüzde hala güncel bu şekilde yayın hayatına devam eden en iyi polisiye dizilerin den bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor.

İlk yayına girdiği sezondan itibaren birçok kişinin kafasını karıştıran polisiye olaylar ile beraber aynı zamanda işinde tecrübeli olan dedektifleri hayatını anlatmakta olan True Detective kısa süre içerisinde en başarılı diziler sıralaması da üst sıralara ulaşmayı başardı. Yayın hayatına girdikten kısa bir süre sonra birçok farklı alanda ödül almak için aday olarak gösterilen True Detective dizisi çeşitleri değirmenler tarafından olumsuz eleştirilere maruz kalsa da yine de birçok ödülü kazanmayı ve başarılı oyuncuları ile beraber bu gururu taşımayı başarmıştır. 

Dizi 2. sezonunda yayın hayatına girdikten sonra birçok kısım 2. sezonun 1. sezona göre çok daha başarılı olduğunu söylese de tam tersine fikre sahip olanlar da oldukça kalabalık bir kesim oluşturduğu için kısa süre içerisinde bir kaos ortamı meydana geldi. 

Dizi hakkında yapılmakta olan eleştiriler her ne kadar fazla olsa da IMDB puanı 9.1 olan True Detective dizisi internet üzerinde toplamış olduğu puanları sayesinde ne kadar başarılı bir içerik ortaya koyduğunu ayrıca kanıtlamış oldu. Eğer siz de bu keyif macera içinde yer almak isterseniz internet üzerinde bulunan bölümlere göz atabilir ve keyifli bir şekilde vakit geçirmeye hemen başlayabilirsiniz. Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları