Ekranların sevilen komedyenleri Mehmet Ali Erbil ve Şafak Sezer’in birlikte rol alacağı Türk Malı Yeni Balya dizisinin oyuncu kadrosu tamamlandı.

Sitcom tarzı bir proje olarak ekrana gelecek olan dizinin kadrosunda birbirinden ünlü isimler yer alıyor.

Süreç Film’in yapımcılığını üstlendiği, senaryosunu daha çok komedi ağırlıklı dizilerin senaristliğini üstlenen Tayfur Güneyer’in kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda Jale Atebey’in oturduğu, Mehmet Ali Erbil ve Şafak Sezer’in başrollerinde yer aldığı “Türk Malı Yeni Balya” kadrosunun diğer oyuncuları da oldukça güçlü isimler. 

Hasibe Eren, Nergis Kumbasar, Anıl İlter, Burcu Binici, Gülhan Tekin, Selen Görgüzel Alkan ve Serkan Şengül Türk Malı dizisinin kadrosunu tamamlayan isimler oldu. Bir dönemin ekranlara damga vuran yapımlarından “Türk Malı” dizisi de Tayfun Güneyer imzası ile izleyici ile buluşmuştu.  

Dizinin başrollerini de Şafak Sezer ve Binnur Kaya üstlenmişti. Bu kez Binnur Kaya’nın yerine Hasibe Eren ile anlaşma imzalandı. 

Ve dizinin kadrosuna daha önce Mehmet Ali Erbil ile evlilik yaşayan Nergis Kumbasar katıldı.

En son Harem dizisinde izlediğimiz Mehmet Ali Erbil ile son olarak Türk Malı dizisinde rol alan Şafak Sezer, Star TV’de yayınlanması beklenen yeni dizide birlikte oynayacaklar. 

Kadrosu oldukça güçlü olan dizi şimdiden ilgiyi üzerine çekmeyi başardı. 

 “Türk Malı Yeni Balya” ile ilgili tüm detayları ilerleyen günlerde sizlerle paylaşacağız.Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları