Westworld dizisi 2016 yılından beri piyasada aktif bir şekilde yer alan ve oldukça geniş kitleler tarafından beğeniyle karşılanan dizilerden bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor.

2000'li yılların başlarında dünya genelinde en çok oynamakta olan Grand Theft Auto 3 isimli oyun ile birçok kişi muhattap olmuştur. Westworld dizisi içerisinde yer almakta olan hikaye konusuna bakacak olursak hikayenin bahsetmiş olduğumuz bu bilgisayar oyunu ile oldukça yakından alakası olduğunu göreceksiniz. 

Oldukça lüks araçlar aşırı zengin kişiler ve yasal olmayan işler gibi birçok alanda hikayeler anlatmakta olan Westworld dizisi özellikle macera ve buna benzer şeylerden hoşlanan kişiler tarafından çok daha fazla beğeni alıyor. 

Westworld dizisi IMDB puanlama sisteminden 9.0 puan olarak ilk yayın hayatına başladıktan sonra kısa süre içerisinde ciddi anlamda bir yükseliş elde etmiş ve bu durum uzun süre boyunca hız arttırarak devam etmiştir. 

Westworld dizisini izlemek istiyorsanız öncelikle küçük yaştaki çocukların diziyi izlemesini tavsiye ediyoruz. Çünkü dizi içerisinde yer almakta olan uygunsuz davranışlar küçük yaştaki çocukların bu durumlarda olumsuz etkilenmesine sebep olabilir. Bahsetmiş olduğumuz bu hususları göz önünde bulundurarak izleme kitlesine karar verecek olursanız sevdiklerinizle beraber çok daha keyifli bir şekilde vakit geçirebilirsiniz. Dizi izlemek istiyorsanız internet üzerinden yer almakta olan bölümlere göz atmanızı ve internet üzerinden yeni bölümleri takip etmenizi tavsiye ediyoruz.Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları