Dünya genelinde en çok tercih edilen bilim kurgu dizilerinden bir tanesi olan bir Z Nation uzun zamandan beri ilginç konusu ile dikkat çekmeyi başarıyor.

Dizi içerisinde bulunmakta olan bir zombi virüsü insan ırkının büyük bir kısmını hasta ettikten sonra dizinin heyecanlı bölümü başlıyor.

Z Nation Hakkında

İnsanların büyük bir bölümünü tamamen ortadan kaldırmış olan virüs sadece bir kişiyi yenemez. Hastalanmış ve ölümü bekleyen kişiler ise bahsetmiş olduğumuz bu sağlıklı kalan tek insan güvenli bir alana götürmek için elinden geleni yapar. 

Peki insanların büyük bir bölümü tarafından uygulanmakta olan bu çabalar bir sonuç verecek mi?

Kurtuluş Mümkün Mü?

Eğer hastalık bulaşmış fakat hala yaşamaya devam eden insanlar gerekli olan çabalar sonrasında sağlıklı olan kişiyi 3000 kilometre uzakta olan alana götürmeyi başarırsa hastalık için tedavi yöntemi gelişebilir.Günümüzde 4. sezonunu tamamlamış olan dizi özellikle yurt dışında oldukça geniş kitleler tarafından tercih ediliyor. Fantastik hikayelere sahip olan dizi türlerini seviyorsanız Z Nation tam da size göre.

Dizi içinde yer almakta olan başarılı makyaj çalışmaları sayesinde çok daha inandırıcı bir şekilde hastalık atmosferine sahip olmak mümkün oluyor. 

Ayrıca oyuncu kadrosu oldukça güçlü olan dizi uzun yıllar boyunca yanında kalmaya aday gibi görünüyor. Yönetmen koltuğunda tecrübeli kişiler ile beraber çalışıldığı için uzun yıllar boyunca diziyi yayında görebiliriz.Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları